Uudised

03.10.2011Vaheta.ee on vahetada (või müüa)
Vaheta.ee loojad on otsustanud erinevatel põhjustel vaheta.ee domeenist ja süsteemist loobuda. Tee oma pakkumine: vaheta@elamus.ee

Loe edasi >>

23.11.2010Elu vahetus
Vaheta portaali üks idee autoritest Martin Toomas otsustas vahetada oma elu Eestis mõneks ajaks elu vastu Costa Rical. Martini viimastest tegemistest Eestis ja uutest väljakutsetest võib lugeda: http://vaheta.ee/costarica/

Loe edasi >>

24.10.2010Esimene vahetus toimunud
Täna toimus Vaheta.ee esimene ajalooline vahetus - kast Sprite ja uus pildialbum leidsid uued omanikud. Järgmise nädala jooksul läheb uus Sprite kast vahetusse, olgu vastupakkumiseks kasvõi punane kirjaklamber.

Loe edasi >>

18.10.2010Loome kasutajad uuesti!
Tehnilistel põhjustel kadusid öösel vastu 18. oktoobrit ära osad vaheta.ee kasutajad. Vabandame ning palume probleemide korral omale kasutaja uuesti tekitada!

Loe edasi >>

09.10.2010Avati vahetusportaal vaheta.ee
Avati asjade ja teenuste vahetusportaal vaheta.ee, kus kasutajatel on võimalik oma tarbetud asjad vajalike vastu vahetada. Üheks huvitavaks võimaluseks vaheta.ee veebikeskkonnas on teha ja saada oma pakkumistele korraga mitmeid vastupakkumisi, mida on võimalik ka kõigil kasutajatel näha. Lisaks ..

Loe edasi >>

Vanemad uudised »

Kasutajanimi
Parool
Unustasid parooli?
Registreeri